BABAMIZ DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZ SAYGIDEĞER BEYEFENDİ MUSTAFA ÜLKÜ ‘NÜN BİREYSEL TİCARİ FAALİYETLERİNE 1995 YILINDA KURUMSAL BİR KİMLİK KAZANDIRDIĞI MÜLAZIMOĞLU EMLAK REK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ . 2000 YILINDA MARKA TESCİLİNİ ALMIŞTIR.

2005 yılında baba Mustafa Ülkü’den bayrağı devralan Kazım Yasin Ülkü yenilikçi vizyonlarıyla şirketin gücüne güç katmış ve Mülazımoğlu’nu daha dinamik bir yapıya kavuşturmuştur.

Gayrimenkul değerleme ve emlak pazarlama sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan MÜLAZIMOĞLU 1997 yılından itibaren anahtar teslimi konut inşaatları yapmaya başlamıştır. Ankara’nın Yenimahalle , Mamak , Kazan ilçelerinde kat karşılığı inşaatlar yaparak inşaat sektöründe büyümeye devam etmiştir. İnsanları mesken binaları iskan sahibi yapmayı ilke edinmiş bir kimlikle kalite ve güvenden ödün vermeyen bir aile şirketi olarak MÜLAZIMOĞLU her projede yeni dostlar edinmiş yeni birikimler kazanmış ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Değerli müşterilerimizden gelen taleplere cevap verebilmek amacıyla daire – villa – site – ofis tadilat ve dekorasyonları için ayrı bir ekip oluşturulmuş ve bu alandaki güven eksikliğini gideren pratik çözümler sunan , ekonomik ve kaliteli işçilikler ile hizmet veren firmamız kısa sürede müşterilerinin takdir ve beğenisini kazanmıştır.

MÜLAZIMOĞLU Kazandığı bilgi ve birikimlerle , sahip olduğu profesyonel kadro ile 2009 yılından itibaren inşaat sektörünün taahhüt alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kısa sürede birçok resmi taahhüt işini başarıyla tamamlayan firma gerek tadilat gerek kaba inşaat yapım işlerinde oldukça tecrübeli bir kadroyla yeni projeler üstlenerek emin adımlarla yoluna devam etmektedir.